Оптичні мережі

Діяльність ПрАТ «КОТС» у сфері комунікацій різноманітна – це підтверджує той факт, що наша компанія крім побудови кабельних мереж місцевого призначення займається побудовою оптичних мереж зв’язку. Одним з напрямків діяльності ПАТ «КОТС» є побудова транспортних мереж передачі даних SDH.  З моменту виходу на ринок телекомунікацій працівники нашої компанії придбали величезний досвід у даному напрямку, займаючись прокладання оптоволоконного кабелю, монтажем та пусконалагодженням обладнання.

Для реалізації таких проектів ПрАТ «КОТС» тісно співпрацює зі світовими лідерами у виробництві комунікаційного обладнання, а конкретніше з їх офіційними представництвами в Україні. Побудова даних мереж здійснюється на базі обладнання компанії Alcatel-Lucent, яке є досить надійним, простим в експлуатації та не дорогим за ціною.

Хорошим прикладом є мережа передачі даних, побудована працівниками ПрАТ «КОТС» в КП «Київський Метрополітен» на базі обладнання SDH, яка призначена для передачі сигналів телемеханіки.

Важливим аспектом є те, що співробітники нашої організації при побудові даних мереж керуються існуючими стандартами: проектування, виконання робіт по монтажу, пуску і налагоджування обладнання. ПрАТ «КОТС» гарантує найвищу якість виконаних робіт, індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

У підсумку Замовнику не доведеться звертатися в різні організації для отримання послуг у проектуванні, а в подальшому, побудові і технічне обслуговування оптичних мереж SDH, так як наша компанія надає весь комплекс послуг. Для цього ПрАТ «КОТС» постійно проводить навчання своїх співробітників, підвищуючи при цьому рівень їх знань і вмінь, а також якість надаваних послуг.

Гарним доказом є те, що послуги, які надаються нашою компанією користуються попитом як у державних, так і приватних організацій.

Ethernet over SDH (EoS) – ефективне рішення для публічних і корпоративних мереж

ПАТ «КОТС» пропонує своїм клієнтам впровадження технології EoS(Ethernet over SDH). Ці рішення забезпечують швидке впровадження нових сервісів (VPN, Internet/Intranet/Extranet, передача даних) при мінімумі інвестицій, мінімізують зміни в мережі при зростанні послуг пакетної передачі: инсталлированный трафік на основі виділених ліній залишається недоторканим, досягається економія на накладених мережах. Ethernet інтерфейси дешевше, ніж PDH і PoS (Packet over SDH) і в обладнанні Metropolis дозволяють підключатися на тій швидкості і з тією якістю, які необхідні користувачу.
Основні застосування рішень EoS це: зв’язок локальних мереж Fast Ethernet (10/100 Base-T) і GbE, з’єднання маршрутизаторів ISP, надання керованих IP-послуг (IP-VPN, доступ в Інтернет, IP-телефонія тощо).
На малюнку представлений приклад використання Ethernet поверх SDH для організації корпоративних мереж зв’язку і доступу в Інтернет.

Comments are closed