Система Pelko

        Найголовнішою причиною успіхів у діяльності нашої компанії при побудові систем відеоспостереження є те, що ми рекомендуємо і використовуємо у своїх рішеннях багатющі можливості обладнання систем відеоспостереження компанії Pelco by Schneider Electric (США) – однієї з найбільш розвинених систем безпеки.
Компанія Pelco by Schneider Electric є світовим лідером з розробки та виробництва повного спектру сучасного обладнання та систем відеоспостереження, використовуються як в системах безпеки, так і в системах технологічного телебачення різного рівня складності.
 
PELCO випускає всі види обладнання для CCTV (англ. Сlosed Circuit Television, CCTV — система телебачення замкнутого контуру), від традиційних аналогових до сучасних мережевих (IP) систем відеоспостереження, що підтримують високу роздільну здатність (HD) відео.
В даний час номенклатура пристроїв налічує більше 5000 найменувань. Обладнання відрізняється високою якістю і високою надійністю. Обладнання призначене для створення систем відеоспостереження будь-якої складності від найпростіших до самих складних. Сумісність устаткування досягається завдяки використанню єдиних протоколів взаємодії. Обладнання може використовуватися спільно з устаткуванням інших виробників. Продукція Pelco — це оптимальне співвідношення ціна/якість.Компанія Pelco є виробником таких відомих лінійок обладнання, як Spectra®, Esprit®, ExSite®, Endura®, Sarix® Digital Sentry®.
У лінійку обладнання Pelco входять:
• Об’єктиви, відеокамери, мережеві відеокамери Sarix, системи позиціонування Esprit, поворотні керовані відеокамери Spectra, камери 360° Evolution, захисні кожухи, кронштейни, ІЧ-підсвічування, блоки живлення, монітори
• Тепловізори Sarix TI, системи позиціонування з тепловізором Esprit TI
• Пристрої передавання сигналів – «вита пара», «оптоволокно», локальна мережа
• Матричні комутатори, пульти управління
• Відеореєстратори DS SRV і мережева система DS NVS
• Система управління та запису (VMS) EnduraСвоє лідируюче становище Endura набула завдяки кільком ключовим моментам. В першу чергу, це функціональність.

Сьогодні Endura 2.0 від Pelco by Schneider Electric являє собою комплексне рішення для кодування, запису та відтворення відеопотоків високої чіткості. Ця система, що надає професіоналам у сфері охорони необхідні для забезпечення успіху інструменти, являє собою потужний і в той же час вкрай просте рішення для найскладніших областей застосування, розраховане на налаштування конфігурації користувачем. А запатентовані компанією Pelco технології EnduraStor і EnduraView забезпечують максимальне використання можливостей мегапіксельних телекамер без значного збільшення вартості систем.
В системі Endura 2.0 відсутні обмеження на кількість підключаються камер, моніторів, облікових записів операторів, а також їх робочих місць.

Endura оснащена найкращими на ринку детекторами руху і тепловізорами, що мають кілька видів налаштувань, які дозволяють не тільки відсікти так званий «шум» (опади, погойдування дерев тощо), але і детектувати об’єкт по співвідношенню сторін.
В системі Endura 2.0 використовуються новітні досягнення технології кодування відеоінформації, що забезпечує чудову якість зображення при одночасно багаторазове зниження необхідної швидкості передачі і вартості зберігання цієї інформації. Підтримка базового і високого профілю кодування за стандартом H. 264 забезпечує для системи максимальну універсальність і високі характеристики, необхідні для використання новітніх досягнень у технології стиснення інформації.
Endura володіє широкими можливостями по управлінню купольними камерами. Підтримуються протоколи більшості представлених на ринку камер: Panasonic, Pelco P, Pelco D, KT&C, Samsung, Lilin.
Endura оснащена найбільш гнучкою системою розмежування прав доступу, яка дозволяє встановити необмежене число груп і користувачів, при цьому права кожному користувачеві можуть бути задані з точністю до пристрою. Це в значній мірі перешкоджає нецільового використання устаткування і підвищує захищеність системи від несанкціонованого доступу, так і від некоректних дій персоналу. Крім викладених переваг Endura володіє широкими можливостями по інтеграції з іншими системами. Наприклад, з системою розпізнавання автомобільних номерів «Ураган», системою розпізнавання осіб Viisage (ZN Vision).
Програмне забезпечення комп’ютерної робочої станції Endura 2.0 забезпечує гнучкі можливості для користувача налаштувань в порівнянні з усіма іншими системами ІР-відеоспостереження, наявними на ринку. Система забезпечує змішаний показ зображень формату 4:3 і 16:9 на одному дисплеї, зберігаючи вихідне співвідношення кадрів кожного відео потоку, що дає користувачеві чіткий і неспотворений огляд всіх спостережуваних ділянок. Завдяки унікальній функції «відеоматриці» користувачі можуть легко створювати свої стіни моніторів і розташовувати на них цікавлять їх камери в довільному порядку шляхом адресного вибору з клавіатури.

Замовники часто вибирають мегапіксельні телекамери завдяки тому, що вони можуть замінити кілька камер зі стандартним дозволом, забезпечуючи ефективне цифрове збільшення зображення. Функція вибору варіантів зон в системі Endura 2.0 дозволяє користувачеві зберігати панорамний огляд спостережуваного ділянки і в тей же час обирати і збільшувати певні цікавлять зони – і все це за допомогою однієї телекамери. Ці зони можна показувати в будь-якому місці на одному з двох моніторів, підтримуваних робочою станцією і забезпечувати тим самим зображення з віртуальних камер, в той же час контролюючи реальні камери.
Апаратна платформа мережевих відеопристроїв NSM5200 забезпечує виключення випадкових відмов компонентів. До складу засобів забезпечення відмовостійкості входять: резервні джерела живлення, резервні вентилятори для належного охолодження, дисковий масив RAID6, що забезпечує збереження записаної відеоінформації навіть при одночасній відмові двох дисків. Платформа на основі ОС Linux забезпечує максимальну надійність і безпеку.
Пули зберігання інформації,  є унікальною особливістю системи Endura і являють собою новий стандарт надійності мережевих систем відеозапису, що забезпечується завдяки розподілу ризику втрати відеоінформації між кількома мережевим і видеозаписывающими пристроями. В системі NSM5200 використовується принцип балансування мережного навантаження, у відповідності з яким зображення з групи телекамер автоматично записуються в пул зберігання, що складається з декількох пристроїв NSM5200. Призначення телекамер автоматично змінюються, щоб забезпечити симетричне використання всього наявного обсягу зберігання. У малоймовірному випадку відмови одного з пристроїв NSM5200 телекамери автоматично будуть розподілені між рештою пристроями, що забезпечить активну функцію перемикання при відмові.
Pelco надає повний інтерфейс для програмування додатків (АРІ) для всіх компонентів системи Endura 2.0, що дає можливість іншим виробникам розробляти інтерфейси для ефективного використання можливостей системи Endura. Крім того, компанія Pelco розробила в системі Endura 2.0 інтерфейси для деяких ІР-телекамер інших виробників, а також для систем зберігання на базі волоконної оптики або інтерфейсу i SCSI, що дозволяє системним адміністраторам використовувати існуючі мережеві системи зберігання даних для запису відео. Крім того, Endura 2.0 підтримує протокол мережевого управління SNMP v3 для можливості проводити інтеграцію з системами моніторингу мережі інших виробників.Розробка, проектування, тестування, підготовка та складання на базі системи Endura готових рішень, їх постачання та технічне обслуговування відповідають вимогам стандарту ISO 9001:2000

Comments are closed