Системне ПЗ

Компанія «КОТС» в реалізації своїх проектів використовує широкий спектр програмного забезпечення провідних світових виробників: Microsoft, Oracle, SAP, Symantec, Adobe, Лабораторія Касперського та багатьох інших. Також компанія «КОТС» займається розробкою спеціалізованих програмних продуктів в області автоматизації виробничих процесів. Наша компанія пропонує послуги з аудиту програмного забезпечення, встановленого на робочих станціях користувачів і серверах з метою визначення його легальності і дає рекомендації з придбання ліцензійного програмного забезпечення, в разі необхідності. Наші фахівці запропонують найбільш вигідну для вас програму ліцензування і допоможуть уникнути прикрих помилок при покупці. Компанія «КОТС» має досвід поставок програмного забезпечення корпоративним та державним структурам, і фахівців, що можуть налаштувати складні, кластерні та серверні системи. Наші фахівці проходили навчання в різних навчальних центрах, постійно відвідують спеціалізовані семінари по різним програмним продуктам, це дозволяє швидко відповісти на поставлені Вами питання, а також кваліфіковано інсталювати програмний продукт і займатися подальшою його підтримкою. Також ми допоможемо Вам правильно організувати зберігання даних на серверах, з розділенням доступу до конфіденційних даних і своєчасним резервним копіюванням критичної інформації.

У нашій особі Ви знайдете не тільки продавця, що гарантує якість свого товару, але і надійного партнера на майбутнє, готового прийти Вам на допомогу, при виникненні яких би то не було проблем з комп’ютерним обладнанням. При цьому ви платите тільки за техніку, роботу або програмний продукт, все інше: консультації, підбір варіантів і оцінка модернізації безкоштовно.

Отже, ми можемо:

Поставити Вам комп’ютерну техніку будь-якого рівня, встановити необхідний Вам програмне забезпечення, підключити комп’ютери до Інтернету, взяти на постійне обслуговування Ваш парк офісної та комп’ютерної техніки, наші фахівці допоможуть підібрати Вам комп’ютерну техніку та програмне забезпечення з урахуванням вирішуваних завдань і фінансових можливостей. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на ваші питання в області комп’ютерної техніки, програмного забезпечення та периферійного обладнання, якщо Ви відправите їх за адресою niko@kots.kiev.ua або зателефонуйте: тел: (044) 238-56-53/(044) 238-56-54 факс: 044) 238-56-56

Comments are closed