Створення СКС

Одним з напрямків діяльності ПАТ «КОТС» є створення основи для застосування інформаційних технологій на підприємствахпобудова кабельної інфраструктури. З моменту заснування компанії наші фахівці накопичили величезний досвід у побудові кабельних систем різного профілю і застосування, починаючи від невеликих систем «життєзабезпечення» офісу до мереж великого підприємства:

– системи електроживлення (в т. ч. безперебійного);– локальні обчислювальні мережі;– канали зв’язку (телефонні мережі, телеметрія, оптичні мережі);– структуровані кабельні системи;

– системи відеоспостереження;

– системи контролю та управління доступом, охоронна сигналізація;

– системи автоматизації та диспетчеризації будівель;

– системи телевізійних мереж.

Реалізація таких проектів відбувається при тісному співробітництві з провідними світовими та вітчизняними виробниками обладнання і матеріалів, для чого ПРАТ КОТС підтримує і налагоджує нові контакти з виробниками цікавить продукції. Для підвищення якості виконуваних робіт наша організація постійно проводить навчання власних інженерів і монтажників, включаючи не тільки професійні тренінги (підвищення науково-технічного рівня), але і необхідні в будівництві курси з охорони праці ипожарной безпеки. Також важливим аспектом якості виконуваних робіт є наявність власної матеріально-технічної бази – машин і механізмів, оснащення, інструменту, обладнання та приладів для проведення тестування та налагодження систем. У процесі виконання робіт ми керуємося діючих стандартів і норм в області побудови інженерних систем. На нашому підприємстві з метою гарантування якості робіт розроблена і діє «Положення по управлінню якістю виконання робіт у сфері будівництва». Першим і важливим етапом побудови будь-якої системи є прийняття грамотного рішення і втілення його в проектної документації – у нашій організації існує відділ проектування інженерних систем, що додатково підвищує якість надаваних нами послуг. У підсумку наш Замовник отримує в одному місці весь комплекс послуг із побудови не тільки кабельної інфраструктури, але і готового під «ключ» рішення з відпрацюванням всіх необхідних етапів: – передпроектне обстеження і консалтинг, розробка технічного завдання; – проектування та видача проектно-кошторисної документації; – постачання матеріалів і обладнання; – монтаж і пусконалагоджувальні роботи; – тестування і видача виконавчої документації; – гарантія, технічна підтримка та супровід. Успішне співробітництво з великим числом державних і приватних організацій є яскравим доказом професіоналізму нашої команди.

Comments are closed